13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Збільшується імпорт шоколаду до України

Імпорт шоколаду в Україні за січень-квітень 2019 року збільшився на 14%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це пише finance.ua, посилаючись на аналітиків компанії Pro-Consulting.

Як наголошується в повідомленні, зростання імпорту шоколаду почалось у 2017 році, в зв’язку з відкриттям зони вільної торгівлі з європейськими державами.

Так, в 2018 році приріст імпорту склав 40%, а за січень-квітень цього року імпорт шоколаду зріс на 14% проти аналогічного минулорічного періоду.

«Основні постачальники шоколаду незмінні, це Польща – 13,9 млн дол., Нідерланди – 6,7 млн дол., Німеччина – 5,7 млн дол.», – зазначено в повідомленні.

Як ми писали раніше на початку 2018 року змінилися правила виробництва шоколадних виробів, згідно з якими шоколад повинен вироблятися за європейськими стандартами. Це сприяє тому, що українська продукція стає ще більш адаптованою до споживчого ринку за кордоном.

На думку аналітиків Pro-Consulting, в подальшому слід очікувати підвищення рівня товарообігу з країнами Європейського Союзу.

Також буде зростати виробництво шоколаду з урахуванням європейських і міжнародних стандартів, що дасть можливість збільшити експорт цієї продукції.

ВСІ НОВИНИ