Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Звернення

Ольга Трофімцева в.о. Міністра аграрної
політики та продовольства України
з питань європейської інтеграції

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Шановні учасники, організатори та гості виставок!

Від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України щиро вітаю вас із нагоди відкриття головних виставок у сфері обладнання, технологій і упаковки для харчової та переробної промисловості INPRODMASH & UPAKOVKA 2019, а також хлібопекарської BAKERY UKRAINE 2019 та кондитерської промисловості SWEETS UKRAINE 2019, які проводяться в рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій.

На сьогодні харчова промисловість України забезпечує внутрішній ринок якісною харчовою продукцією майже на 90 %. Поряд із цим, галузь відіграє надзвичайно важливу роль у зовнішній торгівлі нашої держави, формуючи понад 50 % зовнішньоторговельного обігу продукції АПК. Тому запровадження інноваційних технологій є запорукою успішного розвитку харчової індустрії України.

Розвиток повного циклу технологічних процесів — починаючи з первинної обробки сільськогосподарської сировини до випуску готової запакованої продукції — за найвищими стандартами безпечності та якості харчових продуктів та їх експорту на світовий ринок є ключовим пріоритетом секторальної експортної стратегії, розробленої командою Мінагрополітики.

Тому приємно відзначити, що спеціалізовані виставки, які проводяться в рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій, всебічно сприяють створенню ланцюга доданої вартості та поглибленню переробки сільськогосподарської сировини, що сприятиме ефективному розвитку агропромислового комплексу та експорту харчових продуктів під брендом «Made in Ukraine».

Бажаю всім учасникам і гостям виставок ефективної співпраці та плідних ділових контактів!

Бенно Грімберг Директор Grimco Trade Holland,
координатор проекту «FoodTechLink Україна»

GRIMCO TRADE HOLLAND, ПРОЕКТ «ПАРТНЕРИ У МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕСІ FOODTECHLINK UKRAINE»

Шановні відвідувачі та учасники!     

Загальновідомо, що агропродовольча галузь є найбільш значущим сектором, від якого залежить розвиток економіки України, що головним чином обумовлене зростанням обсягів експорту. У 2018 році агропродовольча продукція становила 40 % від загального обсягу українського експорту. Україна увійшла до п’ятірки найбільших постачальників агропродовольчої продукції до країн Євросоюзу. За підсумками 2018 року, експорт агропродовольчої продукції з України до країн Євросоюзу збільшився на 8,7 % порівняно з 2017 роком. А отже, Україна вже є важливим гравцем світового агробізнесу і демонструє стійку тенденцію до зростання обсягів експорту.

Україна є провідним світовим експортером соняшникової олії та макухи (№ 1 у світі), ячменю, пшениці, кукурудзи, рапсу, сої, м’яса птиці, меду та волоських горіхів, переважно у вигляді сировини та непереробленої продукції. Овочі, фрукти, ягоди та гриби також мають високий експортний потенціал, особливо у вигляді переробленої та консервованої продукції. Актуальна задача полягає у збільшенні доданої вартості такої продукції шляхом застосування новітніх технологій обробки, пакування та зберігання, а також більш широкого впровадження європейських практик сталого сільського господарства та систем управління безпечністю харчових продуктів. Багато українських підприємств харчової промисловості дотримуються європейських і світових стандартів безпечності харчових продуктів: HACCP, BRC, IFS і GlobalGAP. Найбільшим торговельним партнером України є Євросоюз.

Вирішальне значення для маркетингової та збутової стратегії країни має її професійний брендинг. Влітку 2018 року був затверджений новий рекламний бренд Ukraine NOW UA, який сьогодні використовується для популяризації України у світі як надійного та перспективного партнера. На мою думку, якраз настав слушний момент для підвищення статусу України серед гравців світового агропродовольчого ринку.

Нідерланди — невелика країна з високою густотою населення, що становить близько 410 осіб на 1 км2 (в Україні близько 73 осіб на 1 км2). Проте Нідерланди є другим найбільшим у світі експортером агропродовольчої продукції в грошовому вираженні, поступаючись тільки Сполученим Штатам Америки, площа яких у 270 разів більша. Це очевидний результат неперервних інновацій у виробничому циклі створення доданої вартості. Нідерланди посідають шосте місце серед найбільш інноваційних країн світу і друге місце серед найбільш інноваційних країн Європи, маючи найвищий рівень приватних інвестицій у НДДКР агропродовольчого сектору. Ми готові поділитися нашими розробками, знаннями та досвідом.

Ось чому компанії Голландського павільйону беруть участь у Міжнародній виставці INPRODMASH & UPAKOVKA 2019. Вони є учасницями «FoodTechLink Україна» — державно-приватного партнерства між Нідерландами та Україною в сфері інноваційного технологічного, пакувального та холодильного обладнання для харчової промисловості. Завдяки такій конструктивній співпраці голландські компанії готові колективно підтримати українську харчову промисловість у професійному сенсі. Кожна з них має власну спеціалізацію та неабиякий досвід у сфері експорту. Вони переконані, що, об’єднавши зусилля під голландським стягом, зможуть досягти набагато кращих результатів.

Хочу висловити особливу подяку колективу компанії АККО Інтернешнл за те, що він, виявивши командний дух і наснагу, організував цей міжнародний захід для зустрічі вітчизняних та іноземних фахівців харчової та пакувальної промисловості з різних країн світу.

Зафер Кірмізіташ Директор ZED EXPO, Туреччина

ZED EXPO, Туреччина

Шановні відвідувачі та учасники виставок!

Насамперед хочу відзначити, що Україна та Туреччина є стратегічними містками не лише для євразійських, але і для європейських держав. Українсько-турецькі дипломатичні відносини, що тривають уже понад 27 років, сьогодні продовжують розвиватися завдяки укладенню нових ефективних угод.

Двосторонні економічні, торговельні та інвестиційні асоціації демонструють високі темпи розвитку; загальний цільовий результат у сфері торговельно-економічних відносин між Україною та Туреччиною становить 20 млрд. доларів США.

Ми експортуємо до України цитрусові, текстильну продукцію, автомобільні транспортні засоби, посівний матеріал соняшника, а навзаєм імпортуємо з України залізо та сталь, звичайні метали, тваринні та рослинні жири, сою.

Також в Україні спостерігається значне пожвавлення виставкової діяльності. АККО Інтернешнл — одна з найдосвідченіших компаній виставкової індустрії, яка успішно відіграє активну роль у економічному розвитку країни. Виставки INPRODMASH & UPAKOVKA є ідеальною платформою для обміну професійним досвідом між українськими та зарубіжними спеціалістами харчової та пакувальної промисловості. Наша компанія є офіційним агентом цих виставок у Туреччині.

Я хочу подякувати всім учасникам і відвідувачам, а також колективу компанії АККО Інтернешнл, який доклав чималих зусиль до організації цієї чудової події

Олександр Васильченко Генеральний директор, Голова Ради Об'єднання «Укрхлібпром»

ОБєднання «УКРХЛіБПРОМ»

Шановні колеги!

Від імені об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром» щиро вітаю вас із нагоди відкриття найбільш представницького в Україні об’єднаного виставкового заходу в харчовій та переробній промисловості — Всеукраїнського тижня харчових технологій, у рамках якого проводиться ІV Міжнародна спеціалізована виставка BAKERY Ukraine, орієнтована на спеціалістів хлібопекарської галузі.

Цей захід є гарною нагодою для спеціалістів усіх підгалузей харчової індустрії України, зокрема й хлібопекарської, долучитися до новітніх досягнень науки і техніки, які сприятимуть зростанню обсягів виробництва, розширенню асортименту і підвищенню якості харчових продуктів.

Перед харчовою промисловістю України, зокрема перед хлібопекарською галуззю, стоїть важливе завдання — якомога швидше інтегрувати своє виробництво до вимог директив ЄС. Це приведення нормативної документації у відповідність до європейського законодавства, впровадження систем безпеки HACCP і, звичайно ж, впровадження сучасного технологічного обладнання та передових енергозберігаючих технологій.Сподіваюся, що виставки, які проводяться в рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій, будуть корисними для спеціалістів різних підгалузей харчової промисловості.

Бажаю організаторам, учасникам і відвідувачам плідної роботи, корисних ділових контактів, яскравих вражень, нових добрих справ на благо процвітання України.

Олександр Балдинюк Президент Асоціації «Укркондпром»

АСОЦІАЦІЇ «УКРКОНДПРОМ»

Шановні відвідувачі, учасники та партнери!

Щиро вітаю вас із нагоди відкриття XXIV Спеціалізованої виставки кондитерської промисловості SWEETS Ukraine, яка стала можливою завдяки плідній співпраці «АККО Інтернешнл» із виробниками харчових продуктів, обладнання, упаковки і матеріалів, а також постачальниками сировини та інгредієнтів.

Харчова промисловість завжди була для України пріоритетною і стратегічно важливою галуззю, яка здатна забезпечити не тільки потреби внутрішнього ринку, а й вагоме місце держави в когорті світових країн.

Спеціалізована виставка кондитерської промисловості SWEETS Ukraine є свідченням розвитку української харчової промисловості, популяризації національного виробника та продукції, що дає додатковий імпульс для новацій.

Бажаю відвідувачам виставки плідно провести ці дні з усебічним оглядом кожної локації, нових творчих звершень і вагомих здобутків.

Василь Бондаренко Голова правління Національної асоціації «Укрмолпром»

НАЦіОНАЛЬНА АСОЦіАЦіЯ «УКРМОЛПРОМ»

Шановні учасники, організатори та гості виставки!

Від імені Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» і від себе особисто вітаю з відкриттям самого масштабного в нашій державі галузевого виставкового форуму Всеукраїнського тижня харчових технологій.

Важливо, що цей об’єднаний захід, який зібрав на одному майданчику постачальників технологічного, холодильного обладнання, пакувальних технологій для харчової і переробної промисловості, привертає до себе увагу вітчизняних виробників харчових продуктів, в тому числі і молочної продукції, і є одним з найцікавіших і представницьких виставкових подій, як в Україні, так і за її межами.

Вітчизняні молокопереробні підприємства, незважаючи на об’єктивні труднощі, шукають можливості здійснювати переоснащення виробництва, освоюють нові види продукції. Це дозволяє їм ефективно працювати, виробляти продукцію високої якості і в широкому асортименті поставляти її на прилавки магазинів.

Українські виробники нарощують і експортний потенціал. На сьогодні молочна продукція українського виробництва експортується в 90 країн світу, 12 кращих виробників отримали Єврономер, що підтверджує виробництво продукції за європейськими стандартами.

Сподіваємося, що цей форум буде цікавий фахівцям молокопереробних підприємств – потенційних покупців технологій, обладнання, упаковки, і в результаті сприятиме взаємовигідному співробітництву, активізації партнерських відносин, укладанню нових угод.

Бажаю всім учасникам виставки миру, добра, здоров’я і подальшого процвітання. Успішних і плідних Вам зустрічей, цікавих ідей і успішного впровадження їх в життя!