ЛИСТОПАД*
2020, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ЛИСТОПАД*
2020, КИЇВ, МВЦ

Яловичина vs свинина – тенденції на світовому ринку

У новому звіті Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) зазначено, що яловичина є перспективною заміною для свинини, повідомляє Meat-Inform

Це м’ясо може замінити свинину на декількох ринках по всьому світу, оскільки африканська чума свиней надалі поширюється в Азії.

Згідно з прогнозами, китайське національне поголів’я свиней в 2019 році скоротиться ще на 10%, а світове виробництво м’яса у 2019 скоротиться на 0,2% в порівнянні з минулим роком і складе 3636,5 млн. тон.

Очікується, що скорочення виробництва в Китаї та Австралії перевершить збільшення обсягів виробництва в інших країнах, які є важливими гравцями на світовому ринку м’яса. Згідно з прогнозами, США збільшать виробництво свиней на 3,8%, а поголів’я цих тварин зросте до рекордних показників за останні 10 років. Глобальний обсяг торгівлі свининою повинен збільшитися на 8% або 9,1 млн. тонн.

В цьому році зросте попит не тільки на свинину, а й на яловичину. Очікується, що збільшення виробництва м’яса ВРХ в США зросте на 1,5% до 12,4 млн. тонн.

“Бразилія також знаходиться в стадії відновлення поголів’я. Таким чином, бразильське виробництво яловичини може збільшитися на 3% до більш ніж 10 млн. тонн, при цьому існують сприятливі умови експорту, а ціни на корми зараз відносно доступні”, – вважає аналітик Ради з розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB) Алекс Кук.

ВСІ НОВИНИ