Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Виставка IFFA – справжнє свято м’яса!

Команда організаторів виставок #Inprodmash #Upakovka відвідала найбільшу в Європі виставку м’ясної промисловості IFFA, що відбулась 4-9 травня у Франкфурті на Майні.

В цьому році IFFA переможно відсвяткувала своє 70-річчя: понад 1000 учасників з 49 країн, 1200 тис. кв. метрів,  в тому числі новий павільйон, широкий асортимент представленої продукції – від обладнання для забою до кулінарних технологій і софту для м’ясопереробних підприємств.

Щиро пораділи за наших співвітчизників,  що були представлені тут стендами: виробник обладнання – компанія Полтавмаш, виробники оболонок для ковбас та сосисок –  Belkozin, Yasiona, Кастекс.

Із задоволенням зустрілись з іноземними партнерами та учасниками та зав’язали нові ділові знайомства.

Цікавою була експозиція IFFA Kitchen – це справжнє реаліті-шоу із виробництва ковбас. До того ж,  наприкінці шоу всі вироби були доступні для дегустації!

Програма була насичена різноманітними професійними конкурсами, а також бізнесовими заходами, що стосувались сучасних тенденцій в сфері продуктів харчування та інгредієнтів, їх безпечності, а також присвячені питанням оптимізації виробництва, ефективного використання ресурсів, впровадження передових ІT-рішень на виробництві та торгівлі.

Чотири дні насичені зустрічами, інформацією та емоціям – це було справжнє свято м’яса!

ВСІ НОВИНИ