Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Відгуки учасників, компанія «ІНОКС-ТАЙМ» (за матеріалами газети Харчовик / М’ясна індустрія)

Олександр, компанія «ІНОКС-ТАЙМ»:

– На виставці усі охочі мали можливість переконатися на власні очі в якості обладнання, яке ми пропонуємо. Ми організували низку зустрічей із потенційними клієнтами, з якими вели перемовини, побачилися із тими з них, з котрими співпрацюємо вже тривалий час, і підтвердили нашу подальшу співпрацю. Наша компанія є виробником великого асортименту обладнання з нержавіючої сталі для підприємств харчової промисловості, м’ясокомбінатів, птахофабрик, молокозаводів, переробки риби, зокрема транспортувальних візків для копчення, дефростації, запікання; технологічних, обвалювальних столів, ліній комплексного обвалювання; санітарно-гігієнічного обладнання, станції гігієнічного контролю, умивальників, сушарок для взуття, диспенсерів тощо.

Для наших клієнтів ми можемо запропонувати інтегровані станції, що містять кілька модулів, – це дає змогу реалізовувати більше завдань із забезпечення гігієнічної обробки рук та взуття персоналу. При необхідності інженерно-технічний персонал може налаштувати роботу санпропускника самостійно за допомогою меню в дисплеї, встановленому на контролері.

Впевнений, що після виставки матимемо нових партнерів для плідної співпраці. Організація заходу нам сподобалась. На нашому стенді було багато як учасників, так і відвідувачів.

ВСІ НОВИНИ