Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Вертикальні ферми для вирощування зелені з’являться в супермаркетах України

Vertical Field, ізраїльський стартап, який розробив систему вертикального землеробства, підписав угоду з Moderntrendo S.R.O, міжнародним сільськогосподарським дистриб’ютором, про розміщення своїх установок у мережах супермаркетів по всій Україні, повідомляє EastFruit з посиланням на The Times of Israel.

На початку 2021 року компанія Vertical Field реалізує пілотний проект у національній мережі супермаркетів Varus, а згодом і в інших мережах.

Ґрунтові установки Vertical Field складаються з окремих блоків, які можуть бути перебудовані за бажанням для вирощування місцевих овочів. Ця зелена стіна підходить для вирощування овочів у магазинах, офісах та багатоквартирних будинках або в будь-якому місці в міських районах, де мало місця, але багато стін.

Ферми є модульними, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм та стерильним середовищем, яке вимагає значно меншого контакту з людьми. У заяві компанії зазначається, що на сьогодні пропонуються такі культури, як салат, базилік, петрушка, капуста та м’ята, причому за конкурентоспроможними цінами.

Компанія заявила, що продукти, вирощені з її допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, та використовують на 90% менше води.

ВСІ НОВИНИ