Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

В Умані побудують пивопровід

Влітку в Умані запрацює перший фірмовий магазин компанії «Уманьпиво». Про це повідомив Ігор Кисіль, СЕО пивоварні «Уманьпиво».

«Відкриття заплановане на червень. Планували спочатку на квітень, та через карантин довелося відкласти. Це буде не звичайний магазин, а магазин-паб. Ми встановимо сучасну барну стійку та проведемо справжній пивопровід, який постачатиме свіжозварене пиво прямо з виробництва. Відвідувачі зможуть спробувати тут нашу новинку — танкове пиво», — підкреслив він.

Окрім того, поціновувачі пінного напою зможуть тут продегустувати інші сорти уманського пива та замовити різноманітні снеки до нього. Також у магазині працюватиме сувенірна лавка, де можна буде обрати подарункові набори для себе та друзів.

На пивоварні сподіваються, що магазин-паб стане не тільки популярним місцем серед уманьчан, а й візитівкою для туристів.

«Ми експерти у галузі пивоваріння, і хочемо застосовувати експертний підхід не тільки до виробництва продукції, а й до її продажу, адже маємо що розказати і показати прихильникам, — каже Ігор Кисіль. — На сьогодні наша пивоварня одна з найстаріших в Україні. Вона була заснована ще 1878 року. Ми варимо чисте натуральне пиво, всі складові якого вирощені на власних полях компанії».

ВСІ НОВИНИ