Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

«Уманьпиво» розпочне експорт до Республіки Білорусь

Українська пивоварня «Уманьпиво» розпочне експорт власної продукції до Республіки Білорусь. Про це повідомив СЕО «Уманьпиво» Ігор Кисіль, зазначається на сайті компанії.

«Вже у квітні буде здійснено поставку перших 21,5 тонн продукції, — розповідає Ігор Кисіль. — Ми постійно розширюємо географію експорту. Але співпрацюємо тільки з тими партнерами, які не вимагають вносити зміни до рецептури пива та збільшувати термін придатності нашої продукції, адже це суперечить принципам компанії».

Для успішної експансії іноземних ринків ще на початку 2020 року було розроблено та прийнято оновлену «стратегію розвитку експорту».

«Протестуємо» стратегію найближчим часом саме на ринку Республіки Білорусь. Вона включає пошук надійних партнерів, адаптацію продукції до вимог конкретної країни, спільну маркетингову стратегію та підтримку, роботу з розширення присутності продукції у роздрібних мережах країни», — говорить він.

На пивоварні «Уманьпиво» період карантину, введеного через пандемію Covid-19, намагаються використати для пошуку нових партнерів, проведення переговорів, адаптації упаковки до вимог законодавства конкретних країн, отримання всіх необхідних сертифікатів.

Зараз компанія веде переговори з потенційними партнерами з Казахстану, Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Вірменії, Німеччини, США, Канади, а також планує розширити присутність на ринках Польщі та Ізраїлю.

ВСІ НОВИНИ