Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Україні варто робити ставку на переробку аграрної сировини

Через обвал світового ринку нафти, Україні слід переглянути внутрішню стратегію розвитку агросектору та внести зміни до експортної. Ставку потрібно робити на переробку аграрної сировини та збільшенні виробництва продукції з доданою вартістю. Про це розповів у коментарі AgroPolit.com народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, член депутатської групи «За майбутнє» Іван Чайківський.

«На такі зміни наштовхують останні події на нафтовому ринку. Вже зараз ми бачимо, що рекордне зниження світових цін на нафту вже цього року може обернутися скороченням попиту, а відтак і зниженням ціни на кукурудзу та технічні культури. Це означає, що значна частина нового врожаю цих культур опиниться на внутрішньому ринку. І тут постане питання – що з нею зробити? Переробляти, але як, коли не вистачає переробних потужностей? Якою буде ціна, а відтак і прибутки аграріїв?», — зазначив Іван Чайківський.

Нагадаємо, що обладнання та технології для переробки аграрної продукції можна буде побачити на виставках Inprodmash & Upakovka.

ВСІ НОВИНИ