Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Україна-Туреччина: співробітництво в галузі АПК

Турецька Республіка один з основних партнерів України в області АПК. У минулому році Туреччина зайняла 6-е місце серед країн, в які найбільше експортується українська агропродовольча продукція (експорт склав 1 182,7 млн дол. США), та 3-е місце серед країн, з яких Україна її імпортує (імпорт склав 382 , 1 млн дол. США). Про це заявила в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева під час зустрічі з надзвичайним послом Республіки Туреччина в Україні Ягмур Ахметом Гюльдере.

Вона додала, що товарообіг між країнами в 2018 році зменшився на 3,9%, в порівнянні з 2017 р Однак, вже через два місяці цього року він склав 356,6 млн дол. США і зріс на 28% за рахунок збільшення експорту на 18%.

Головними темами зустрічі стала співпраця в лісовій галузі, ветеринарної та фітосанітарної, а також питання експорту української картоплі в Туреччину.

Зі свого боку, пан Посол підкреслив, що Україна для Туреччини є важливим стратегічним партнером і співробітництво між країнами має великий потенціал.

«Сьогодні на порядку денному стоїть продовження переговорів про Угоду про зону вільної торгівлі між нашими країнами. Я переконана, підписання такої угоди дасть додатковий імпульс для розвитку двосторонніх відносин не тільки в торговій площині, а й у розвитку спільних інвестиційних проектів між Україною та Туреччиною », – зазначила Ольга Трофімцева.

В експозиції виставок Inprodmash & Upakovka традиційно представлені турецькі компанії з новітніми розробками в області виробництва та переробки продукції АПК. Не забутьте відвідати виставки в Києві з 10 по 12 вересня.

Квиток можна вже забронювати http://inprodmash.ua/ru/text/order-visit.

ВСІ НОВИНИ