13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Україна – ЄС: чекаємо на збільшення квот у торгівлі

Україна та Європейський Союз цього року починають процес перегляду Угоди про асоціацію у частині про торгівлю товарами. Про це заявив віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс на пресконференції в Брюсселі після зустрічі в середу з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, повідомляє «Європейська правда».

«Ми з нетерпінням чекаємо на перегляд лібералізації торгівлі товарами, як це передбачено ст. 29 Угоди про асоціацію через 5 років після набрання чинності, що має відбутися вже цього року», – сказав Домбровскіс.

За його словами, це стане дуже важливим кроком, «щоб посилювати доступ до наших ринків, і це ще раз підтверджує той динамічний характер при реалізації Угоди про асоціацію, якого ми дотримуємося».

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підкреслив, що перегляд Угоди сприятиме збільшенню товарообігу України та ЄС і подальшому зближенню економік.

«Сподіваємось, що наші переговори дозволять збільшити обсяг квот, які передбачає наша угода з ЄС», ─ сказав Шмигаль, додавши, що український уряд залишається «відданим курсу проєвропейських реформ».

ВСІ НОВИНИ