13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

У Вінницькій області заклали вишневий сад

Компанія «Тріада-МК», яка займається вирощуванням та переробкою плодово-ягідних та овочевих культур у селі Снітків Вінницької області, заклала вишневий сад на 25 га та збирається висадити саджанці ще на 32 га. Про це повідомив директор ТОВ «Тріада-МК» Сергій Українець, повідомляється на сайті Вінницької ОДА.

«В Україні є дефіцит вишні. Раніше цю ягоду купували у населення, але зараз вирішили закласти власний вишневий сад. Для цього використовуємо тільки сучасні саджанці з сертифікованого Бахмутського розплідника, які йдуть під комбайновий збір. Вишня вигідно відрізняється тим, що при зборі або вже в ящиках вона може довше зберігатися в порівнянні з іншими ягодами, наприклад малиною», — розповів Сергій Українець.

За його словами, «Тріада-МК» також дає можливість заробити місцевим жителям. «Акції з безкоштовної роздачі посадкового матеріалу місцевому населенню ми проводимо щорічно і, в залежності від потреби на ту чи іншу ягоду, роздаємо відповідний посадковий матеріал. Цьогоріч ми активно роздаємо насіння гарбуза, який ітиме на виробництво соку і переробку. Також роздаємо вишню. Нами не просто видається посадковий матеріал, але ми ведемо й супровід — наші агрономи надають консультацію, складаємо рекомендаційно-технологічну карту по вирощуванню. В подальшому нашим підприємством пропонуються досить вигідні умови, аби люди здавали вирощений врожай саме нам; до того ж, нами забезпечується відповідна тара і транспорт для доставки», — додав Сергій Українець.

ВСІ НОВИНИ