Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

У Республіці Білорусь запущено цех з виробництва замороженої продукції

Філія “Тепличний” РУП “Вітебскенерго” (Білорусь, Оршанський район) запустив в експлуатацію новий цех з виробництва заморожених овочів та ягід, повідомив журналістам генеральний директор “Вітебскенерго” Михайло Лузін, передає кореспондент БЕЛТА.

 Інвестиційний проект вартістю близько Br 18 млн реалізовано за рахунок власних коштів “Вітебскенерго” у селищі Ореховськ. У новому цеху встановлено польське технологічне обладнання, що дозволяє виробляти при однозмінному режимі роботи до 2 тис. т замороженої продукції на рік. Комплекс включає обладнання для первинної обробки овочів та ягід – полуниці, малини, червоної та чорної смородини, лохини, брусниці, журавлини, горобини, аронії. Обладнання є мобільним та дозволяє будувати будь-яку необхідну за технологією лінію в залежності від продуктів, що переробляються. Після попередньої обробки сировина надходить в швидкоморозильний тунель флюідізаціоного типу. Технологія “киплячого шару”, використовуватися в тунелі шокової заморозки, дозволяє заморозити будь-яку продукцію з найменшими втратами в якості і без пошкоджень. Для її подальшого зберігання обладнані морозильні камери із загальним обсягом зберігання 890 т. На ділянці фасування встановлені машини мобільного типу, що дозволяють фасувати продукт в різні види упаковки.

Сировину для заморозки Оршанська філія підприємства планує використовувати перш за все власного виробництва. “За рахунок цього” Тепличний “став фактично першим в країні виробництвом замороженої продукції повного циклу”, – констатував Михайло Лузін.

Можливості лінії дозволяють випускати різні суміші аж до дев’яти компонентних. Асортимент продукції, що випускається, спочатку складе 9-12 найменувань, а далі буде формуватися з урахуванням попиту та потреб ринку.

ВСІ НОВИНИ