Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

У Білорусі почали виробляти популярну в Європі рибну пасту

«Санта Бремор» почала виробництво пасти з філе атлантичних риб. Новинка «Атлантик Фіш» вже надійшла до білоруських магазинів, вона призначена для повноцінного перекусу та допомагає ввести рибу до щоденного раціону.

При виробництві пасти використовують мікс різних видів атлантичних риб. Основу продукту складають тріскові риби – сайда та тріска. Технологи змогли зробити пасту з м’якою та ніжною консистенцією, але зберегли текстуру рибного волокна.

Рибна новинка є джерелом білка та виробляється без консервантів. У пасті збережені корисні жирні кислоти, повноцінний рибний білок та вітаміни, якими так багата морська риба.

«Атлантик Фіш» представлено трьома видами, в тому числі пастою виключно з тріски та сайди для любителів натурального смаку білої риби. У двох інших міксах склад розширили: в першу додали лосось, в другу – скумбрію. Продукт виробляється в упаковці вагою 140 грамів. Зображення на етикетці відображає морську тематику.

«Санта Бремор» входить до числа найбільших виробників риби у Східній Європі. Основне виробництво розташоване у Бресті, а всього компанія випускає більше 1000 найменувань продуктів у 13 основних категоріях. Рибну продукцію постачають у 37 країн світу.

ВСІ НОВИНИ