Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Технології: роботи дезінфікують тайські супермаркети

У тайському супермаркеті Central Food Hall поміж полиць із товаром рухається робот, який за допомогою потужного ультрафіолетового світла дезінфікує всі вертикальні та горизонтальні поверхні. Компанія першою серед ритейлерів регіону застосувала автономні машини для боротьби з коронавірусом, пише Logist.fm.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, технологія сертифікована та погоджена з ВООЗ. УФ-промені на короткий час утворюють на поверхнях температуру 360 градусів за Цельсієм, знищуючи 99,99% всіх бактерій, у тому числі патогенних.

Надалі аналогічну техніку планують використовувати на всіх об’єктах торгівлі та громадського харчування Tops Market і Central Food Hall. Можливо, від неї не відмовляться і після закінчення пандемії, адже за допомогою роботів можна періодично проводити дезінфекцію, не використовуючи дорогих антисептиків, мийних засобів та працю багатьох людей.

Ультрафіолетове світло не чинить негативного впливу на харчові продукти, інші товари та їх упаковку. Близько трьох років тому обробку ультрафіолетом почали застосовувати у тайських лікарнях, на деяких фабриках, у готелях та школах. На об’єктах торгівлі її застосували вперше.

ВСІ НОВИНИ