Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Спільний українсько-швейцарський проект розвитку сільського господарства

Проєкт «Покращення сталого сільського господарства в Україні» впроваджується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, компанії «Nestle» та Бернського університету прикладних наук.

29 січня відбулося засідання Керівного комітету проєкту «Покращення сталого сільського господарства в Україні» за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького та інших учасників проєкту, повідомляє прес-служба Міністерства економіки України.

«Цей проєкт має важливе значення для розвитку сільського господарства в Україні, а також в рамках забезпечення продовольчої безпеки, яка є ключовим елементом державної політики багатьох країн. Україна, як основний експортер c/г та харчової продукції, підтримує реалізацію проєктів, які сприяють сталому виробництву аграрної продукції та розвитку малих і середніх підприемств», ─ зазначив Тарас Висоцький.

Учасникам представили результати діяльності проєкту за 2019-2020 роки. А також обговорили наступні кроки для реалізації у 2021 році.

Зокрема, в рамках проєкту було відібрано фермерські господарства, на прикладі яких буде впроваджена експериментальна бізнес-модель дорадництва. Відібраним ФГ буде надано консультаційний супровід із впровадження кращих технологій вирощування пшениці та гірчиці для подальшого виробництва пшеничного борошна та насіння гірчиці. Їх досвід буде використаний для подальшого аналізу та вдосконалення моделі дорадництва.

ВСІ НОВИНИ