Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Спеції і приправи від «Верес»

Натуральні спеції і приправи – нова власна лінійка групи компаній «Верес». Про це повідомляє прес-служба «Смарт-Холдингу», до якого входить ГК «Верес». «Асортимент категорії представлений 12 продуктами, серед яких спеції, прянощі, приправи, суміші овочів, трав і грибів. Виробництво лінійки організовано на Канівському консервному заводі, де запущено сучасний цех з інноваційним обладнанням», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що технології, які використовуються при виробництві спецій і приправ «Верес», дозволяють зберегти смакові й ароматичні властивості натуральної сировини, а також забезпечують точність дозування інгредієнтів в сумішах.

«Ця технологія гарантує правильний і однорідний смак продукту. В рецептурах продуктів не використовуються ароматизатори або підсилювачі смаку», — додають у компанії. У вересні бренд з’явиться на полицях українських магазинів у відповідній товарній групі. ГК «Верес» у середньостроковій перспективі планує розширення асортименту нової категорії продуктів, а також вихід із ними на ринки ближнього зарубіжжя й Європи.

Джерело: harchovyk.com

ВСІ НОВИНИ