Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Сироварінню на Рівненщині та Волині бути!

Громади Рівненської та Волинської областей отримають 20 мільйонів гривень від держави на розвиток сироваріння задля стимулювання регіонального розвитку. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

«Проєкт Козинської громади цього року став одним з переможців конкурсного відбору серед проєктів регіонального розвитку. 15 невеликих громад Рівненщини та Волині об’єдналися і будуть виготовляти молочну продукцію та сири», – йдеться у повідомленні.

Заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час робочої поїздки на Рівненщину зазначив, що проєкт розвитку підприємств у сфері сироваріння в громадах Рівненської та Волинської областей – приклад того, як навіть невеликі сільські громади за бажання можуть отримати державну підтримку для власного розвитку. Громади підготували якісний проєкт і в результаті отримали понад 20 млн грн.

«Впевнений, що такий проєкт дасть поштовх для розвитку регіону, і згодом зможе розширитися і на інші області. Головна його користь – люди отримають роботу, утримання худоби не буде збитковим, припиниться занепад сільського господарства», – зазначив Лукеря.

Проєкт реалізовуватиметься протягом двох років. Місцеві жителі отримають консультації щодо виготовлення сирів та подальшого просування своєї продукції. Планується придбати добрива та травосуміші, підготувати й засіяти пасовища, придбати обладнання для заготівлі кормів, доїння корів, а також обладнання для сироварні.

Джерело: Seeds

ВСІ НОВИНИ