13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Сhanta Mount нарощує свій виробничий потенціал

Група Хлібні Інвестиції відкрила нову лінію з виробництва заморожених круасанів та виробів з листкового тіста на заводі «Сhanta Mount» в Київській області в селі Нові Петрівці, пише https://zaxid.net/news.

Виробнича потужність нової лінії складає 700 кг на годину.

Лінія повністю автоматизована (від замісу до виходу готової продукції та упаковки) та оснащена високотехнологічним обладнанням провідних європейських виробників.

Підприємство Chanta Mount знаходиться в селі Нові Петрівці під Києвом, де воно було створене з нуля і працює вже 2 роки. Сума інвестицій у проєкт на початковому етапі склала 15 млн євро. Підприємство має мiжнародний сертифiкат FSSC 22000, який підтверджує, що абсолютно весь ланцюжок виробництва прозорий та безпечний, відповідає найвищим вимогам до якостi продукту.

Продукція компанії постачається до провідних національних мереж України і найбільших регіональних дистриб’юторів під власною торговою маркою «Chanta». Значну кількість продукції підприємство відправляє на експорт.

А ми нагадуємо, що обладнання та технології для переробної промисловості будуть представлені на виставках Inprodmash & Upakovka, які відбудуться з 14 по 16 вересня 2021 року.

ВСІ НОВИНИ