Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Рослинна риба та морепродукти

Американський бренд Good Catch виходить на український ринок з продуктами у вигляді рибних котлет на рослинній основі. Ексклюзивний дистриб’ютор інновації — компанія «Вест Мілз». Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що зі стрімким зростанням популярності продуктів на рослинній основі споживачі хочуть ще більше альтернатив. Відтак для задоволення споживчого попиту компанія «Вест Мілз» виводить на ринок американський бренд Good Catch.

«Рослинна риба — безпечна, корисна та смачна альтернатива. Вона забезпечує необхідну кількість білку, вона насичена Омега-3, а також відзначається нульовим вмістом ртуті, відсутністю неприємного запаху, антибіотиків та мікропластику, що дуже часто присутні у звичайній рибі. До того ж, це зменшує кількість екологічних проблем, що виникають через надмірний вилов риби», — розповів CEO та співзасновник компанії «Вест Мілз» Станіслав Луцкович.

Як додали в компанії, Good Catch — перший інноваційний бренд рослинної риби та морепродуктів у світі. Рибні котлети виготовляються з суміші шести бобових: сочевиці, бобів, гороху, нуту, сої та фави. Вони мають таку ж текстуру, смак та харчову цінність, що і звичайні рибні котлети, при цьому не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Джерело: https://agroter.com.ua

ВСІ НОВИНИ