Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Просування українських солодощів у країнах Затоки та АСЕАН

15 січня відбулася координаційна онлайн-зустріч представників посольств України в країнах Затоки та Південно-Східної Азії, USAID та українських експортерів солодощів, повідомляє прес-служба МЗС України.

Зустріч було проведено в рамках ініціативи VTrade Confectionery Foods, яку реалізує галузева асоціація «Укркондпром» за фінансової підтримки USAID згідно з програмою «Конкурентоспроможна економіка України». Ініціатива має на меті допомогти українським виробникам розширити географію експорту попри обмеження, які накладає пандемія Covid-19.

Відкриваючи захід, заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік підкреслив: «Ця ініціатива — одна з пріоритетних для МЗС України на економічному напрямі у 2021 році. По-перше, мова йде про ринок харчових продуктів, на якому Україна традиційно тримає сильні позиції. По-друге, це — експорт товарів з високою доданою вартістю».

Українські дипломати познайомили кондитерів із місцевими торговельними експертами, які допоможуть експортерам українських солодощів провести переговори з імпортерами та дистриб’юторами харчової продукції в країнах Затоки та АСЕАН. Сторони також домовилися про проведення серії брифінгів для українських виробників кондитерської продукції, присвячених особливостям виходу на іноземні ринки.

Президент Асоціації «Укркондпром» Олександр Балдинюк зазначив: «Представники кондитерської галузі вітають конструктивний формат співпраці з українськими дипломатами. МЗС України демонструє сучасний підхід, сфокусований на наданні вітчизняним експортерам практичної допомоги у виході на зовнішні ринки».

ВСІ НОВИНИ