Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Прощавай український коньяк та шампанське!

Верховна Рада України в першому читанні прийняла законопроект щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень, метою якого є узгодження українського законодавства щодо прав на географічні зазначення із законодавством Європейського Союзу.

За прийняття за основу законопроекту №1065 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень” проголосували 310 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Підписавши угоду про асоціацію з Європейським Союзом, Україна взяла на себе зобов’язання охороняти європейські географічні бренди від підробок… Ухвалення законопроекту 1065 означає, що українські виробники більше не зможуть виробляти українське шампанське, а перейдуть на загальну світову практику та будуть називати свої вина ігристими. Якщо ви вклали час та ресурси у розкрутку свого географічного регіону та географічної назви бренду, то ваше право на комерційне використання цього бренду має бути захищено державою”, – заявила заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Роксолана Підласа, коли представляла цій законопроект народним депутатам.

ВСІ НОВИНИ