Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Ольга Трофімцева взяла участь в презентації українського органічного цукру

Україна входить в 20-ку найбільших виробників конвенційного цукру в світі і є одним з 10 найбільших експортерів за результатами 2018 року. Так, сума експорту цієї продукції за минулий рік склала 217 млн дол. США. Зараз Україна тільки почала виробництво органічного цукру, але він вже користується попитом на європейському ринку та в майбутньому може завоювати і світової.

«Сьогодні дуже знакова подія. Ми отримали перший органічний цукор в нашій державі. Я була фактично свідком зародження цієї ідеї. Лише 10 років тому почали з’являтися на полицях наших магазинів перші вітчизняні органічні продукти, а вже сьогодні ми спостерігаємо динамічний розвиток органічного виробництва на внутрішньому ринку », – зазначила в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева. Вона додала, що Україна збільшує асортимент переробленої органічної продукції, адже така продукція користується високим попитом як в нашій країні, так і за кордоном.

Довідка:

В Україні в 2009-2010 роках було сертифіковано органічні цукрові буряки як сировину. У 2018 році під вирощуванням органічного буряка було зайнято 247 га та виготовлено перший органічний цукор.

Прес-центр Міністерства аграрної політики та продовольства України

ВСІ НОВИНИ