Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: вихрові просіювачі від GVP Equipment Solutions

В рамках виставки INPRODMASH компанія GVP Equipment Solutions представить на стенді № А12 вихрові просіювачі німецької компанії AZO GmbH + Co, спроектовані для невеликих і великих хлібопекарських підприємств з метою підвищення якості випічки за рахунок видалення всіх агломератів та домішок і максимальної аерації борошна під час просіювання.

Вихровий просіювач від AZO уможливлює:

– контрольне просіювання перед переробкою і під час неї;

– розпушення грудочок;

– аерацію борошна перед тістомісом;

– відповідність нормам HACCP та IFS.

Просіювач від AZO за рахунок інтенсивної аерації борошна поліпшує бродіння тіста, тим самим сприяючи підвищенню якості хлібобулочних і кондитерських виробів.

Наявність сит з різних матеріалів і різних розмірів (від 50 мікрон) дозволяє підібрати правильне сито під кожен продукт, продуктивність і вимоги замовника. Завдяки змінним ситам можна просіювати борошно першого сорту 200 мікрон з продуктивність від 500 кг на годину і вище, залежно від моделі та типу обраного сита.

Важливою особливістю є те, що просіювач може працювати як окрема мобільна одиниця обладнання або бути вбудованим у безтарну систему зберігання і транспортування борошна в потоці. На просіювач можна встановити магнітний уловлювач будь-яких ферромістких компонентів.

Завітайте на стенд № А12 GVP Equipment Solutions і переконайтеся особисто в 70-річному досвіді німецьких конструкторів!

14–16 вересня, Київ, МВЦ, павільйон №3.

ВСІ НОВИНИ