Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: Успішний проєкт компанії GEA у розпал пандемії COVID-19

Компанія GEA, учасник виставок Inprodmash & Upakovka, в дистанційному режимі запустила в роботу спеціалізовану лінію рафінації олії на заводі «Оліяр».

Український виробник рослинних олій ПП «Оліяр» обрав компанію GEA партнером для реалізації проєкту з розширення й оптимізації існуючого виробництва соняшникової та рапсової олій. Компанія «Оліяр» вже мала досвід співпраці з GEA раніше та цього разу прагнула досягти амбітних цілей: підвищити якість олії, підвищити надійність обладнання та ефективність виробництва, скоротити витрати на сервісне обслуговування та водночас зменшити обсяг первинних інвестицій. Інженери GEA розробили індивідуалізоване технологічне рішення для рафінації олії. Коли через пандемію COVID-19 подорожувати Європою стало майже неможливо, фахівцями GEA було розроблено та втілено у життя план дистанційного запуску лінії в роботу, завдяки чому проєкт було завершено вчасно та успішно, незважаючи на всі обставини.

Окрім розробки лінії та її доставки, досвідчені фахівці GEA також мали виконати пусконалагоджувальні роботи та провести тренінг персоналу ПП «Оліяр». Проте з моменту підписання угоди у 2019 до старту пусконалагоджувальних робіт в липні 2020 світ змінився до невпізнаваності. Виникли перешкоди для приїзду технічних експертів GEA з Німеччини в Україну. Фахівці української сервісної служби мають високу кваліфікацію та необхідні навички для виконання технічного обслуговування центрифуг, а також багатий досвід введення обладнання в експлуатацію. Але нова технологічна лінія для ПП «Оліяр» ― непросте та нестандартне рішення, тож підтримка фахівців-технологів з Німеччини була конче потрібна.

Для дотримання термінів проведення пусконалагоджувальних робіт команда німецьких фахівців GEA організувала інтенсивне навчання для українських колег в форматі відеоконференції. «Ми крок за кроком пройшли з українськими колегами через весь процес пусконалагоджувальних робіт, щоб вони змогли успішно відтворити всі етапи на майданчику замовника», ― розповідає Бірґер Хорнс, заступник керівника відділу відновлюваних ресурсів GEA.

Такі цифрові інструменти GEA, як-от дистанційний доступ для введення в експлуатацію, також суттєво допомогли під час реалізації проєкту. Фахівці-технологи з Німеччини отримали дистанційний доступ до системи управління технологічною лінією підприємства «Оліяр» та мали можливість підтримувати українських колег під час тестування, пуску й оптимізації комплектної лінії «Оліяр» без фізичної присутності на майданчику. Під час введення в експлуатацію німецькі технологи та інженери з автоматизації GEA віртуально «були присутні» на всіх випробуваннях, взаємодіяли з фахівцями на об’єкті та брали участь у всіх етапах процесу, нібито й не перебували на відстані кількох тисяч кілометрів від заводу.

Замовник у захваті від фінального результату: «Отримані результати перевершили наші очікування, адже продуктивність і параметри сепарування досягли навіть вищих показників, ніж було узгоджено в початкових КПР», — поділився Тарас Цибух, завідувач виробництва ПП «Оліяр».

ВСІ НОВИНИ