Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: Meyn – провідний виробник обладнання для переробки курячих тушок

Компанія з Нідерландів Meyn – один з провідних світових виробників обладнання для переробки курячих тушок. Впроваджуючи принципово нові підходи, компанія пропонує своїм клієнтам найкраще з технічно можливого: надійні, інтелектуальні та гнучкі рішення, що охоплюють весь процес переробки, а також чудове обслуговування.
Дізнайтеся більше про такі рішення, як Maestro Plus для повністю автоматизованого потокового відділення потрухів на високій швидкості (до 15000 тушок на годину). Ця машина для патрання забезпечує найвищий вихід продукту на ринку. Мінімум відходів, максимум прибутку.
З’ясуйте все, що вас цікавить про відзначену нагородами машину для філетування курячої грудки Rapid Plus M4.2. Вона дозволяє обробляти грудки і передні половинки для отримання всіх видів високоякісного філе і субпродуктів з неперевершеною швидкістю: 7000 тушок на годину. Крім того, Rapid дає можливість у процесі виробництва одним натисканням кнопки регулювати діапазон ваги і перемикатися між грудками і передніми половинками.
Meyn допоможе оптимізувати діяльність вашого птахопереробного підприємства. Відвідайте стенд компанії в павільйоні № 3 на виставці Inprodmash 2021 з 14-16 вересня.

ВСІ НОВИНИ