Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: Компанія Могунція-Україна професійний партнер для створення ідеального смаку

Компанія Могунція-Україна – ексклюзивний представник  австрійської  компанії МОГУНЦІЯ ФУД ГРУП.

Асортимент  продукції охоплює приправи, суміші спецій, високотехнологічні функціональні препарати, стартові культури та смакові композиції для дозрівання, маринади, соуси, бульйони,  супи,  десерти, та інше. Така різностороння лінійка продуктів дає змогу компанії  Могунція-Україна забезпечити інноваційними рішеннями клієнтів із різних сегментів харчової галузі та запропонувати ідеї для їх об’єднання і спільних проектів.  

Якість продукції гарантована високотехнологічними стандартами заводів компанії МОГУНЦІЯ ФУД ГРУП, що знаходяться в Австрії, Швейцарії та Німеччині. Якісна і вдосконалена технологія виробництва  гарантує абсолютну безпеку продукції.

 Досвідчені технологи Могунції надають клієнтам професійну підтримку при впровадженні та використанні продуктів компанії, проводять консультування, розробляють рецептури, а також беруть участь у відпрацюваннях на підприємствах клієнта або у власному виробничому цеху, обладнаному сучасною технікою.

Відкрийте для себе різноманітність продуктів МОГУНЦІЇ!

Контакти:  тел. +38 044 277 29 30, 067-408-46-83, e-mail: muz@moguntia.kiev.ua

За додатковою інформацією звертайтеся на стенд компанії Могунція-Україна на виставках Inprodmash & Upakovka (14-16 вересня, Київ, МВЦ).

ВСІ НОВИНИ