Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: економічна та надійна стерилізація завдяки автоклавам LAGARDE

Цьогоріч у виставці INPRODMASH уперше бере участь бельгійська компанія THERMAL PROCESS SYSTEMS, яка є офіційним партнером французького виробника автоклавів LAGARDE AUTOCLAVES. Завітайте на стенд компанії, щоб дізнатися про широкий асортимент автоклавів для пастеризації та стерилізації харчових продуктів в упаковці.

Ці автоклави — універсальне обладнання, призначене для термічної обробки м’яса, риби, морепродуктів, овочів, супів, соусів, готових страв, дитячого харчування, молочних продуктів, кормів для домашніх тварин. У них можна стерилізувати продукти у металевих і скляних банках, алюмінієвій упаковці, пакетах PP/PE/PVC, пластикових пляшках, вакуумних пакетах тощо.

В асортименті LAGARDE — статичні та ротаційні автоклави різного діаметру (від 900 до 2000 мм), розраховані на різну кількість корзин (від 1 до 12); однодверні й тунельні; з механічними й автоматичними, відкидними й ковзними дверима; з технологією STEAM & AIR і більш бюджетною технологією STEAM WATER SPRAY.

Компанія THERMAL PROCESS SYSTEMS забезпечує інженерно-технологічний супровід: надає консультації щодо систем підведення пари й охолодження, виконує пуск автоклавів, проводить навчання операторів, оптимізує виробничий процес.

Рішення, які пропонує компанія, дозволяють зменшити споживання пари та води до мінімуму, а отже гарантують, що ваші затрати на стерилізацію одиниці продукції будуть низькими.

ВСІ НОВИНИ