Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: 5 способів економії енергії від компанії Marel

В наші дні економія енергії – це не просто оптимізація роботи переробного підприємства, а порятунок нашої планети від наслідків глобального потепління. Тому компанія Marel постійно шукає шляхи зниження кількості енергії, необхідної для виробництва продуктів харчування, зокрема для переробки птиці.

Marel пропонує 5 способів, за допомогою яких переробні підприємства зможуть економити енергію.

  1. Економія палива

Скорочуючи кількість поїздок між переробним заводом і фермою з вирощування бройлерів, ви скорочуєте кількість палива і викиди шкідливих речовин в атмосферу. У цьому допоможе транспортний модуль ATLAS від компанії Marel, який дозволяє розміщувати на 38% більше бройлерів.

  1. Економія енергії при ошпарюванні

Система ошпарювання споживає багато енергії, оскільки вимагає постійної наявності гарячої води. Апарат AeroScalder від компанії Marel дозволяє скоротити споживання енергії до 50% в порівнянні зі звичайним ошпарюванням.

  1. Енергоефективне охолодження

Охолодження – самий енергоємний етап процесу переробки птиці. Рішення Marel по повітряному охолодженню забезпечують оптимальний баланс між енергоефективністю та займаною площею без шкоди для терміну зберігання, виходу продукції і якості.

  1. Економія енергії при внутрішньому транспортуванні

Переміщення продукції по переробному заводу пов’язане з великими енерговитратами. Рішення Marel для підвісних і стрічкових конвеєрів забезпечують максимальну енергоефективність, тому споживання енергії завжди відповідає вимогам виробництва.

  1. Контроль витрат енергії

Щоб контролювати витрату енергії, потрібно знати, що відбувається при автоматичній щохвилинній переробці птиці. Програмне забезпечення Innova IMPAQT надає такі дані і в разі проблеми негайно виявляє причину. Воно дозволяє швидко виправити ситуацію і мінімізувати енерговитрати.

За додатковою інформацією звертайтеся на стенд компанії Marel на виставках Inprodmash & Upakovka (14-16 вересня, Київ, МВЦ).

ВСІ НОВИНИ