Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Nestea знову в Україні

Провідний український виробник напоїв та дитячого харчування Вітмарк-Україна та компанія Nestlé Waters уклали стратегічну угоду про партнерство. В рамках договору українська компанія отримала ліцензію на виробництво та дистрибуцію холодного чаю NESTEA в Україні та Молдові.

NESTEA буде представлено смаками, які вже встигли полюбити українські споживачі – чорні чаї зі смаком лимона та персика, а також унікальним смаком – трав’яний чай зі смаком м’яти. Компанія Вітмарк-Україна буде виробляти холодні освіжаючі напої в оновленому дизайні двох пакувальних форматів – 0,5 літра в ПЕТ-пляшках та 0,95 літра у картонній асептичній упаковці.

«До 2018 року холодний чай NESTEA був беззаперечним лідером українського ринку в цьому сегменті напоїв. Підписана угода допоможе нам відновити нашу присутність на ринку, а спільна наполеглива праця разом з нашими партнерами, компанією «Вітмарк-Україна», зовсім скоро дозволить повернути улюблений смак NESTEA українським споживачам та відновити лідерські позиції бренду», – зазначив Гарет Джонс, керівник підрозділу чаю Nestle Waters.

https://news.unipack.ru

ВСІ НОВИНИ