13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

На Львівщині будують перший кооперативний молокозавод

З нагоди Дня фермера в селі Утішків (Львівська область) відбулося укладання бетону в основу будівлі першого кооперативного молокозаводу в Україні, повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

В Львівської області триває процес трансформації особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства (СФГ). Так, за два останні роки створено 35 сімейних фермерських господарства, більшість яких здійснюють діяльність в напрямі молочного скотарства.

«Особливістю Львівської області є велика кількість сільського населення (978 тис. осіб), а відтак і особистих селянських господарств (близько 280 тис.). Саме особисті селянські господарства мають потенціал для створення СФГ. Саме розвиток фермерства дозволить розв’язати проблеми самозайнятості на селі», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

У 2021 році Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки на підтримку аграріїв скеровано фінансовий ресурс в розмірі 20,3 млн грн, серед яких передбачено окремий напрям на фінансову підтримку сімейних фермерських господарств (без набуття статусу юридичної особи) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів, поголів’я великої рогатої худоби. За зазначеним напрямом передбачено 1,56 млн гривень.

ВСІ НОВИНИ