Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

М’ясо Beyond Meat з’явиться в магазинах України вже в грудні

Вчора ми розповідали про моркву, зроблену з м’яса. А от власне і те, проти чого протестують творці цієї оригінальної страви: за повідомленням сайту AgroPortal, рослинне м’ясо з’явиться в магазинах України вже в грудні 2019 р.

Про це заявив засновник та генеральний директор компанії Beyond Meat in Ukraine Станіслав Луцкович.

«З грудня продукція Beyond Meat буде доступна у ресторанах та супермаркетах України. Її можна буде скуштувати та приготувати вдома», – розповів він.

Станіслав Луцкович додав, що у компанії вже підписані контракти з понад 40 ресторанами Києва.

Вартість бургерної котлети на ринку України складе близько 116 грн (113 грамів), тобто близько 1 тис. грн/кг. Однак компанія сподівається, що вартість буде зменшуватися за рахунок вдосконалення технологій, а також поліпшення логістики, адже компанія має намір побудувати завод в Нідерландах.

Директор компанії Beyond Meat in Ukraine вважає, що рослинне м’ясо – це «їжа майбутнього».

«Розведення худоби стане застарілою та варварської традицією, яка піде в минуле вже протягом цього століття. У світі тренд на вегетаріанство розвивається стрімко, а зростання попиту на такі продукти відбувається більш ніж на 100%», – прокоментував він.

Крім того, в Україні актуальним є питання здорового способу життя, а також підростає «покоління Z», яке стурбоване глобальними екологічними трендами.

Також Луцкович підкреслив, що основою продукції Beyond Meat є гороховий білок, який не містіть ГМО та сої.

Про Beyond Meat ми вже писали https://inprodmash.ua/ru/v-ukraine-poyavitsya-rastitelnoe-myaso/.

Зауважимо, що думка редакції може не збігатися з думками, висловленими у статтях.

ВСІ НОВИНИ