Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Морозиво ТМ «Большая медведица» – тільки натуральні інгредієнти

Найближчим часом у Білорусі в продажу з’явиться морозиво торгової марки «Большая медведица». Легкість, прохолода та стиль тепер знаходяться в одній упаковці, повідомляє https://agronews.com.

Представники компанії «Красный пищевик» розповіли, що вони довго готувалися до того, щоб представити споживачу нову продукцію. Виробники впевнені, що ніхто не залишиться байдужим до холодного десерту, а «Большая медведица» буде асоціюватися у любителів солодкого з самими добрими та теплими моментами життя.

Новинку представлено в декількох видах, серед них три пломбіри – ванільний у стаканчику, шоколадний пломбір у стаканчику, ванільний пломбір у цукровому ріжку, а також ескімо на паличці. Представники «Красного пищевика» впевнені, що новинку в магазинах неможливо буде сплутати з іншими видами морозива.

Директор фабрики Сергій Анюховський пояснив, що нове морозиво виготовлено за унікальною технологією, в складі морозива тільки натуральна сировина. Крім цього, десерт має яскраву та стильна упаковку, а також привабливу ціну, що є важливі фактором при наявності великого розмаїття десертів. Ще одним аргументом на користь «Большой медведицы» є той факт, що в складі немає води, при виробництві використовують тільки натуральне молоко.

ВСІ НОВИНИ