13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Модульний робот здатен доглядати за садом та збирати плоди

Новозеландська компанія Robotics Plus проводить бета-тестування трьох нових безпілотних наземних машин (UGV), які дозволять фермерам замінити важкий трактор на людину-оператора і меншу, безпілотну, більш маневрену машину. Апарат вміє моніторити територію, доглядати за садом і збирати фрукти. Про це повідомляє Future Farming.

Концепція UGV заснована на модульній технології. Безпілотні наземні машини зможуть переміщатися фруктовими садами і полями, каже Стівен Сандерс, співзасновник і голова ради директорів компанії Robotics Plus.

Безпілотник може нести обприскувач, розкидач добрив, ножиці або запилювач.  Роботи можуть моніторити стан ґрунту і поживних речовин або брати проби. Якщо в інших видах діяльності роботів Robotics Plus співпрацює з компаніями-партнерами, то збирача фруктів довелося конструювати самостійно.

У 2018 році компанія Robotics Plus отримала від японської Yamaha Motor Co. інвестиції на загальну суму $10 млн, а також напрацювання щодо проектування і виробництва машин.

Нещодавно компанія була включена до Thrive Top 50, щорічний рейтинг провідних світових компаній у сфері агротехнологій. Це була єдина новозеландська компанія, яка увійшла до цього рейтингу, і лише одна з п’яти компаній, представлених у категорії «Робототехніка та автоматизація».

Robotics Plus також сконструювала і серійно випускає автоматичний пакувальник яблук Aporo.

ВСІ НОВИНИ