Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Міська роботизована мініферма

Українці зібрали роботизовану мініферму, яка на 95% складається з вітчизняних комплектуючих.

Міське фермерство – вже не питання майбутнього, а справжнісінька сучасність. Роботизовані мініферми вже створені та працюють, і не де-небудь, а в нашій країні, пише SEEDS.

Під час вебінару від Sapienza «Міські фермери – майбутнє сьогодення» Валерій Яковенко, співзасновник Drone.ua, продемонстрував створену компанією роботизовану мініферму, яка на 95% складається з вітчизняних комплектуючих. Вартість такої ферми втричі менша за вартість її аналогу, зібраного із закордонних комплектуючих, зазначив експерт.

«Роботизовані ферми для мене – це своєрідне майбутнє, трохи сьогодення. Світ змінюється. Я бачу, що дійсно є попит на ці технології. З’являються сіті-фермери різного роду. Це можуть бути своєрідні комунальні сади або ферми, розміщені на дахах будівель. Їх дуже багато. Звичайно, і масштаби різні», – зазначив Валерій Яковенко.

«Всі процеси, пов’язані з використанням землі, можна автоматизувати за рахунок використання маніпуляторів. У ферми є низка насадок, які маніпулятор бере автоматично: для розпушування ґрунту, насіннєва насадка. Ідея в тому, щоб таких ферм було якомога більше, в тому числі на території України», – додав співзасновник Drone.ua.

ВСІ НОВИНИ