ЛИСТОПАД*
2020, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ЛИСТОПАД*
2020, КИЇВ, МВЦ

Курятина без антибіотиків

Маркувати курятину, вирощену без антибіотиків, вітчизняні птахівники почнуть уже цієї весни.

Союз птахівників України має намір маркувати курятину, вирощену без антибіотиків. Про це на прес-конференції повідомив виконавчий директор організації Сергій Карпенко, інформує «Новое время».

Моніторинг залишків антибіотиків у кормах, воді, кінцевій продукції й продуктах життєдіяльності птиці почався в січні, а перші маркувальні знаки на товарах з’являться вже навесні.

Як правило, виробники використовують антибіотики не для того, щоб лікувати птицю, а з профілактичною метою, каже національний консультант і координатор проектів ФАО Віталій Башинський. За його словами, антибіотики завозяться в Україну тоннами що призводить до антибіотикорезистентності. Уникнути застосування препаратів можна, якщо контролювати якість води, проводити фільтрацію повітря та ін.

Союз птахівників зможе відкликати право маркувати свою продукцію в разі, якщо компанія буде порушувати встановлені вимоги. Планується, що моніторингом якості продукції буде займатися незалежні лікарі, а оплачувати дослідження – виробники.

https://agrotimes.ua/

ВСІ НОВИНИ