Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Компанія Уманьпиво розширює свою присутність на ринку пивоваріння

Компанія Уманьпиво продовжує розширювати свою присутність на ринку пивоваріння та безалкогольних напоїв. Компанія збільшила виробництво на 13% до 1,5 млн декалітрів, причому, близько 5% від загального обсягу продукції відправляється на експорт. У 2019 компанія планує збільшити виробництво на 15%, розширити географію ринків збуту, пише delo.ua.

“Тенденція пивного ринку України до збільшення споживання, наближена до європейських стандартів і це дає нам перспективу для подальшого розвитку. Ми використовуємо комплексний підхід: модернізуємо виробництво, створюємо нові рецепти, виходимо на нові регіони та зарубіжні ринки”, – зазначив СЕО компанії Ігор Кисіль.

Збільшити кількість готової продукції вдалося завдяки розширенню виробничих потужностей. Компанія більше ніж за рік вклала 1 млн євро інвестицій. Також зростання виробництва дало можливість обробляти більше заявок з боку імпортерів та вітчизняних пертнерів.

Як ми вже писали в минулому році компанії Уманьпиво вдалося відкрити нові ринки збуту, такі як Польща, Молдова, Ізраїль, США та Німеччини. У планах вийти на ринок Китаю, Білорусі та країн Балтії. У компанії відзначили, що зайти на ринок Китаю це новий виклик, так як це специфічний ринок, де навіть великим виробникам доводиться витрачати роки на переговори, перед тим, як почати співпрацю.

Компанія підписала 20 регіональних контрактів, увійшла в ключові мережі роздрібної торгівлі в шести регіонах країни. На сьогодні продукція компанії Уманьпиво представлена по всій території України

ВСІ НОВИНИ