Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Компанія «Київхліб» почала експортувати свою продукцію до Великої Британії

Компанія «Київхліб», провідний український виробник хліба та хлібобулочної продукції, почала експортувати свою продукцію до Великої Британії. Згідно з прес-релізом компанії, обсяг першої партії склав чотири тонни.

«Ми відправили у Велику Британію сушки, соломку, пряники, печиво та крендельки декількох видів. До кінця року ми плануємо наростити експорт до цієї країни як мінімум на чверть і вийти на обсяги поставок в середньому по 10–15 тонн щомісячно», — повідомляє керівник експортного управління компанії Олександр Микитенко.

За його словами, на сьогодні компанія експортує продукцію до понад 28 країн – переважно до Європи, а також Азії та Північної Америки. Загальний обсяг експортних поставок продукції довготривалого зберігання складає близько 1,5 тис. тонн на рік.

Микитенко зазначив, що до кінця року компанія планує відкрити до п’яти нових напрямків експорту.

ПАТ «Київхліб» засновано в 1996 році з державного підприємства «Київхлібпром». До його складу входять дев’ять виробничих площадок у м. Київ та Київській області, потужності яких дозволяють щодня виробляти понад 400 тонн хлібобулочних виробів і 10 тонн кондитерських.

Асортимент продукції нараховує близько 250 позицій, які реалізуються під ТМ «Київхліб». Джерело fixygen.ua

ВСІ НОВИНИ