Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Компанія Bakito представляє обладнання Rondo для хлібопекарської галузі

Сьогодні дуже популярний хліб ручної роботи преміум-якості. Машина Artisana від компанії RONDO створена для виробництва саме такого хліба різноманітних розмірів і форм.

Для забезпечення високої точності за вагою Artisana працює з рівномірним тістовим полотном, що подається від екструдера MIDOS з подвійним пристроєм попереднього порціонування. Обрізки тіста повертаються до пристрою порціонування безпосередньо після сателітної голівки, де тісто ще свіже і практично не піддавалося механічному впливу. Завдяки окремому регулюванню швидкості подавальної, обробної та вихідної стрічок навіть клейкі тістові заготовки та заготовки з високим вмістом вологи надійно відокремлюються одна від одної. Модульна система закочування вибродженого тіста є унікальною для подібного виробництва.

Машина Artisana розрахована на переробку від 1,5 до 2 тонн тіста на годину. До базової комплектації входить ріжучий модуль, який додатково можна комбінувати з системою округлення RONDObot та/або машиною для закочування RONDO.

Детальніше дізнатися про цю новинку ви зможете на стенді ТОВ «Бакіто» – – офіційного представника компанії RONDO в Україні.

ВСІ НОВИНИ