Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Капсульна колекція віскі The Glenlivet

Відомий шотландський бренд віскі The Glenlivet випустив напій у новому форматі – у біорозкладних капсулах. Бренд запропонував оригінальний спосіб вживання напою – їстівну упаковку треба просто розчавити у роті! Виробники обіцяють надзвичайний «вибух смаку». Крім того, капсули не вимагають склянки, льоду та помішування. Напій для ледачих, бо не треба наливати рідину в склянку.

Свою нову колекцію напоїв The Glenlivet назвав Capsule Collection. Напій міститься в біорозкладних капсулах об’ємом 23 мл (майже унція). Самі капсули зроблені з морських водоростей. Капсули представлені в трьох смаках: деревному, цитрусовому та пряному. Кожен смак Capsule Collection розроблявся спільно з відомим барменом Алексом Кратеною. Новинку було представлено на Лондонському коктейльному тижні (London Cocktail Week). Поки що цей формат буде використовуватися тільки на заходах Cocktail Week (до 13 жовтня). Також новинку можна спробувати у барі Кратени.

Представники компанії заявили, що її засновник Джордж Сміт завжди йшов наперекір традиціям, а колекція капсул Glenlivet успадковує його новаторський дух». А англомовні ЗМІ відзначили: «Джон Сміт помер у 1871 році та, хоча висловити свою думку він вже не у може, невідомо чи перевернувся він у труні». Деякі коментатори жартували, що ці капсули можна непомітно закинути до рота на роботі.

Користувачі мережі також сприйняли новинку неоднозначно. Вони відзначили, що зазвичай віскі п’ють маленькими ковтками, а у випадку з капсулами це буде неможливо. Інші взагалі порівняли нову упаковку з капсулами прального порошку та колись популярним (але дуже небезпечним!) флешмобом. (Флешмоб Tide Pod Challenge був популярним у США в минулому році. Він вважається одним з найнебезпечніших для здоров’я флешмобів: люди їли на камеру капсули прального порошку. Оскільки наслідки абсолютно непередбачувані та навіть можуть привести до смерті, соцмережі боролися з цим флешмобом, видаляючи опубліковані пости.)

https://www.marketwatch.com

ВСІ НОВИНИ