Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Інвестиції в сфері foodtech під час пандемії

Венчурний фонд Fuel for Growth підготував аналітичний звіт про світові інвестиції в сфері foodtech за перший квартал 2021 року. Сума інвестицій збільшилася на 30% порівняно з 2020 роком, з $7,19 млрд до $9,38 млрд. Лідером за кількістю угод став Китай, вперше обігнавши США.

Найпопулярнішими у інвесторів були вкладення в сервіси доставки, маркетплейси, мобільні додатки в сфері foodtech — 85%.

На виробників харчових продуктів припадає близько 11% від усіх угод. Лідерами в цьому сегменті є клітинне м’ясо та риба, рослинне м’ясо, білок з комах, а також технології ферментації за допомогою грибів.

Компанії, які займаються розробкою «розумної» упаковки, сервісами з рецептами, а також виробництвом устаткування, викликають інтерес у 4% інвесторів.

Як і раніше, інвесторів приваблює сектор доставки. Важливим поворотним пунктом для цього сегменту стане впровадження роботизованих засобів доставки замість кур’єрів, що дозволить істотно збільшити прибутковість.

Всього за перший квартал 2021 року в сфері foodtech було укладено 272 угоди. За даними F4G, більшість із них припадає на Китай (35%) та США (33%). В Індії, Іспанії та Фінляндії було укладено по 6% угод, в інших країнах — менше 3% угод.

Джерело: https://sfera.fm/

ВСІ НОВИНИ