Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Інтегровані рішення DeLaval на молочній фермі агрофірми «Єрчики»

Приватна агрофірма «Єрчики», що на Житомирщині, збудувала сучасну молочну ферму на 1000 голів ВРХ, інвестувавши близько 150 млн гривень. На підприємстві встановлено доїльне обладнання та систему управління стадом DelPro компанії DeLaval, зазначає milkua.info.

В агрофірмі суворо стежать за якістю продукції. Тому понад 15 років працюють за технологією доїння, що зводить до мінімуму контакт із продуктом. Обираючи обладнання для ферми, робили акцент ще й на максимальній продуктивності та довговічності.

Молоко охолоджують компактним чилером CWC 120 виробництва DeLaval. Він забезпечує потужне миттєве охолодження і точне регулювання температури, що необхідне для збереження якості молока.

Завдяки системі управління стадом DelPro працівники ферми мають оперативну інформацію щодо кожної корови та роботи доїльного обладнання, а керівництво — ще й прогнози та можливість оцінити ефективність роботи персоналу.

Система DelPro збирає, обробляє й аналізує всі дані по кожній тварині чи групі тварин. Систематизована інформація, зібрана впродовж тривалого періоду, дозволяє побачити зміни продуктивності тварин, оперативно з’ясувати причину зниження надоїв і розв’язати проблему.

Також компанія DeLaval установила на фермі «Єрчики» освітлення, забезпечила їх сучасними напувалками, чесалками, матрацами для корів. Це важливі складові комфорту корів на фермі. За наявності всіх елементів, що потрібні для поліпшення технології утримання корів, можна розраховувати на отримання від кожної корови в середньому 35 л/добу та прагнути до позначки 40 л.

ВСІ НОВИНИ