Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Інноваційна технологія Duotank в Україні

Українська регіональна пивоварня «Уманьпиво» розпочала випуск танкового пива за інноваційною технологією Duotank. Особливість технології полягає в тому, що пиво потрапляє у спеціальний резервуар (танк ємністю 500 литрів) напряму з виробничих потужностей заводу. При цьому виключено контакт рідини з повітрям, що дозволяє зберегти первинні свіжість, смак та чистоту без додаткового насичення СО2, пастеризації та стерилізації.

Розроблена голландськими пивоварами та популярна у європейських країнах система Duotank передбачає можливість зберігання, транспортування та розливу напою за оптимальної температури та тиску. Це дозволяє зберегти первинну якість та аромат свіжозвареного пива.

 «Одна з місій нашої броварні – знайомити українців з новими видами пива. Для цього ми переймаємо інноваційні технології та рецептури, які позитивно зарекомендували себе у країнах Європи. Система Duotank приваблює поціновувачів свіжого аутентичного пивного смаку саме можливістю зберегти первинні властивості напою», – розповів СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Перший розлив танкового пива відбувся на підприємстві у грудні, пиво було доставлено у низку закладів міста Умань. У подальшому танкове пиво планують постачати до спеціалізованих пивних закладів інших міст та регіонів України. Компанія «Уманьпиво» планує активно розвивати цей напрямок протягом 2020 року.

ВСІ НОВИНИ