ЛИСТОПАД*
2020, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ЛИСТОПАД*
2020, КИЇВ, МВЦ

Електроенергія з апельсинів

Іспанське місто Севілья переробить 35 тонн гірких, непридатних для вживання апельсинів у біогаз для виробництва електроенергії.

Пілотний проект на одній з очисних станцій Emasesa представили компанії, що обслуговують процеси водопостачання та каналізації, передає espanarusa.com.

Зокрема, на станції встановили машину, яка вичавлює сік і очищає отриману рідину від м’якоті та шкірки. Отриманий сік вводиться в іншу установку, що виробляє біогаз, який потім перетворюється в електроенергію.

На вулицях Севільї росте 45 000 апельсинових дерев, на кожному з яких щорічно дозріває від 45 до 130 кілограмів гірких апельсинів. Плоди, які досі вивозили на звалище, міська рада вирішила використати для виробництва електроенергії.

Для пілотного проекту будуть використані 35 з 1700 тонн апельсинів, які будуть зібрані на вулицях Севільї у цьому сезоні, що вважається не дуже хорошим урожаєм через відсутність дощу. З кожної тонни апельсинів видобувається близько 500 літрів соку і 500 кілограмів шкірки. Цитрусові значно прискорюють процес отримання біогазу, а органічні відходи стають компостом для полів.

Передбачається, що зібрані у столиці Андалусії апельсини забезпечать енергетичну самодостатність об’єктів водопостачання та каналізації. Проект, над яким вже кілька років працюють у мерії, стане головним у переході на економіку замкненого циклу, яка базується на відновленні ресурсів.

Джерело: https://ecotown.com.ua/news/

ВСІ НОВИНИ