Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Екологічно дружній фермер Балтійського регіону – 2020

У Білорусі стартував конкурс на найбільш екодружнього фермера з призовим фондом у 1 тис. євро.

Центр екологічних рішень цьогоріч знов проведе конкурс «Екологічно дружній фермер Балтійського регіону – 2020» (Baltic Farmer of the Year Award). Переможець отримає 1 тис. євро за турботу про природу, повідомляє БЕЛТА.

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно до 17 травня подати заявку разом із розповіддю про те, які екодружні практики застосовуються у сільському господарстві, як знижується навантаження на навколишнє середовище.

«Ми цінуємо виробників, які намагаються просувати передові практики у своїй сфері: не тільки вирощують продукцію, але реально оцінюють наслідки своєї діяльності, стараються знижувати негативний вплив на навколишнє середовище, – пояснив фахівець з органічного сільського господарства Центру екологічних рішень Любомир Клепач. – Ми розуміємо, що цей рік видався особливо складним. Осінньо-зимовий період був рекордно теплим, майже не було снігу, що може знизити врожайність. Окрім несприятливих природно-кліматичних умов, свій внесок у фінансову стійкість сільськогосподарських підприємств вносить пандемія коронавірусу. Особливо вразливі середні та дрібні виробники. Нам дуже хотілося б підтримати їх, і конкурс – реальна можливість отримати таку підтримку».

У конкурсі можуть брати участь представники фермерських та інших невеликих сільськогосподарських виробництв, які знаходяться у зоні водозбору Балтійського моря у Білорусі (Гродненська, Вітебська, частина Мінської та Брестської областей).

Конкурс проводиться у Білорусі втретє за підтримки Центру екологічних рішень та Коаліції Чиста Балтика, ідея належить Всесвітньому фонду дикої природи (WWF).

ВСІ НОВИНИ