Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Два нових молочних комплекси на 1,2 тис корів будують на Вінничині

У с. Дружба на Вінничині завершено будівництво першої черги молочно-товарної ферми на 700 голів ФГ «Велес Віта». Інвестиції в розбудову склали 45 млн грн, з яких 11 млн грн — вартість молочного блоку із доїльною залою Milkline на 28 місць. Наразі на відділку триває розбудова наступної черги сучасної молочно-товарної ферми — на 750 голів та молочної ферми з безприв’язного утримання у сусідньому селі Попелюхи на 500 голів корів. Про це повідомляє Agraverу, пише agronews.ua.

«Господарство розвиває скотарство в селах Попелюхи, Дружба та Біляни. Зараз ФГ «Велес Віта» — найбільше молочне господарство району, а враховуючи темпи розбудови, незабаром може стати лідером області», — розповідає Петро Струсевич, очільник ФГ «Велес Віта».

Зазначимо, що впродовж 2018/20 років «Велес Віта» активно проводить реконструкцію діючих приміщень для утримання худоби та розбудовує нові сучасні корпуси. На відділку у с. Попелюхи, де корів доять у доїльній залі німецького виробництва Gea цьогоріч завершено роботи із організації індивідуального утримання телят, а також — нового корпусу на 500 корів.

Хочеться відзначити, що компанія GEA, постачальник обладнання для молочної промисловости — постійний учасник виставки Inprodmash.

ВСІ НОВИНИ