Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Додамо барв!

Кольорові алкогольні напої — світовий тренд, якого дотримуються українські виробники. ТОП-5 таких незвичайних напоїв склав портал УНН.

Блакитний:

«CAPRIZO Azzurro Perla» (ЛГЗ PRIME) — винний газований напій блакитного кольору. Це ігристий напій з екстрактом винограду та чорниці з перламутровим мерехтінням (шіммером). Входить до складу нової лінійки винних газованих напоїв «CAPRIZO». «CAPRIZO Azzurro Perla» виробляється з європейських сортів винограду з додаванням натуральних соків.

Рожевий:

Рожеве вино «Мускат «Коблево», виноградне ординарне столове напівсолодке рожеве вино, виробляється у Миколаївській області. Має 9,0-12,0% об. Для виробництва напою використовують сорт винограду «мускат гамбурзький». Цей столовий сорт вирощують у Франції, Угорщині, Румунії, Греції, Тунісі, США, Аргентині та в інших країнах.

Чорний:

Чорна горілка «PRIME Black Carbon» (ЛГЗ PRIME) — перша чорна горілка українського виробника ЛГЗ «PRIME». З’явилася на ринку наприкінці 2018 року як лімітована новорічна лінійка, але через попит стала однією з постійних лінійок бренду. Секрет рецептури полягає в особливому інгредієнті — витяжці з акації катеху, яку широко використовують у харчовій промисловості.

Зелений:

Винний напій ігристий зеленого кольору «Зелене яблуко» (SanMartino) — слабоалкогольний газований напівсолодкий напій, виробляється в Одеській області. Міцність 6,0-6,9% об. За словами виробника, «Зелене яблуко» має м’який, тонкий смак.

Помаранчевий:

Помаранчеве вино «Shabo Reserve» (Шабо) виробляється в Одеській області. «Вино з незвичайним смаком та ароматом», — так описують напій виробники. Це сухе вино міцністю 10,5–13,5% об., яке має «приємну терпкість, легку танінність та виражену екстрактивність».

ВСІ НОВИНИ