Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Дегустаційний конкурс у рамках виставок «Inprodmash» і «Upakovka»

25 серпня 2020 р. в рамках виставок «Inprodmash» і «Upakovka» Національною асоціацією «Укрмолпром» було проведено традиційний щорічний Дегустаційний конкурс молочних продуктів.

У конкурсі взяли участь 17 молокопереробних підприємств-учасників Асоціації, зокрема такі відомі холдинги як «Молочний Альянс», «Мілкіленд» та «Волошкове поле», які представили 34 зразки нових видів продукції.

Нагородження переможців Дегустаційного конкурсу відбудеться під час церемонії урочистого відкриття ХХІХ Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання і технологій для харчової промисловості «Inprodmash» та ХХІ Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання і технологій для упаковки «Upakovka» в листопаді поточного року.

Колектив виставкової компанії «АККО Інтернешнл» висловлює щирі слова вдячності Голові Правління Національної асоціації «Укрмолпром» В. М. Бондаренку, колективу Асоціації та підприємствам, які входять до її складу, за розуміння важливості проведення цих заходів з метою активізації виробничої діяльності та попиту споживачів і за чудову та злагоджену командну роботу в скрутних економічних умовах.

ВСІ НОВИНИ