Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Coop Estonia встановлює роботизовані продуктомати

Ретейлер Coop, став першою роздрібною мережею, яка запустила в Естонії роботизовані продуктомати місцевої компанії Cleveron. Продуктовий робот, здатний зберігати та видавати споживчі товари та заморожені продукти, встановлено на околиці Таллінна у магазині Laagri Maksimarket.

Продуктовий робот Cleveron 501 пропонує швидкий та зручний сервіс для онлайн-покупців мережі Coop. Клієнти самостійно вибирають зручний час самовивозу та отримують персональний код замовлення. Після того як клієнт отримає повідомлення про доставку замовлення в продуктомат, він має тільки ввести код на екрані робота та забрати свої покупки. Процес отримання замовлення в продуктовому роботі займає лічені секунди.

Cleveron 501 вже використовується декількома продуктовими ритейлерами по всьому світу, але Coop став першою продуктовою мережею в Естонії.

Продуктовий робот має ряд переваг. Його ємність в два рази більше, а процес завантаження проходить набагато швидше в порівнянні зі звичайними продуктоматамі. Роздрібні мережі можуть видавати через продуктових роботів FMCG товари, овочі, молоко, а також заморожені продукти. Завдяки своїм розмірам та простоті встановлення Cleveron 501 можна розміщувати у зручних для споживача місцях, наприклад, у ділових районах або на транспортних розв’язках.

Джерело: https://kiosksoft.ru/

ВСІ НОВИНИ