Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Цікаво: борошно з черемхи

Вже не перший рік компанія Golta Farm із Первомайська на Миколаївщині виробляє унікальне для України борошно з черемхи. Вартість 1 кг такого борошна — 150 грн.

Борошно з черемхи — це схожий на какао порошок із характерним ароматом мигдалю. Це пов’язано з тим, що в кісточках черемхи міститься достатня кількість амигдалину, який має виражений відтінок смаку кісточок мигдального дерева. Черемхове борошно солодке, але має «благородну» гірчинку, за яку його так полюбляють кондитери.

Борошно з черемхи — не ноу-хау, а забутий продукт. Основа для такого борошна — висушені на сонці або в спеціальних сушарках плоди черемхи. Їх збирали ще у давнину на території всіх слов’янських, багатьох середземноморських та близькосхідних країн і використовували для додавання у пироги, солодощі та різні десертні страви. Потім про таке борошно забули. І лише нещодавно плоди черемхи знов почали сушити, перемелювати та отримувати з них борошно.

Черемхове борошно можна додавати до звичайного для виготовлення хлібобулочних і кондитерських виробів. Сьогодні воно потроху набуває популярності в Україні.

ВСІ НОВИНИ